VI Niedziela Zwykła – 16 lutego 2020 r.

1. Dziś zapraszamy na nieszpory na godz. 17.30.
  2. Jutro w poniedziałek 16 lutego Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT zaprasza ludzi biznesu na wspólną modlitwę i spotkanie formacyjne. Rozpoczęcie Mszą świętą o godz. 18.00, po której będzie spotkanie w domu katechetycznym. Szczegółowe są informacje na stronie internetowej DuszpasterstwoTalent.pl.
  3. We środę od godz. 17.00 w kancelarii parafialnej możemy skorzystać z nieodpłatnych porad prawnych adwokata. O 17.30 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  4. W piątek o godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego.
  5. Dzisiaj Twórczy Klub Seniora zaprasza na dzień otwarty w godzinach od 8.30 do 14.00 do galerii klubu. Członkowie klubu co miesiąc będą prezentowali swoją twórczość. W lutym  swoje malarstwo wystawia Pani Izabella Skalska. Ponadto wystawa ta czynna będzie w każdy wtorek i czwartek miesiąca w godzinach od 10.00 do12.00. Twórczy Klub Seniora zaprasza także na wystawę pt. „Wspomnienie” w Galerii Niebieskiej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie przy ul. Krakowskiej 4.
  6. W następnym tygodniu we czwartek 27 lutego o godz. 18.00 w Parafii Katedralnej w auli Jana Pawła II rozpocznie się katechizacja przedmałżeńska. Do udziału zaproszone są pary, które zamierzają zawrzeć związek małżeński. Zapisy i sprawy organizacyjne zostaną podane na pierwszym spotkaniu.
  7. Radio RDN Małopolska wraz z nasza parafią, organizuje zabawę karnawałową dla wszystkich chętnych w karczmie „Dolina Pstrąga” w Machowej, która odbędzie się w ostatnią sobotę karnawału 22 lutego. Bilety w cenie 130 zł od osoby. Można je nabyć w zakrystii lub kancelarii parafialnej przy zapisie do 17 lutego. W tej cenie istnieje możliwość dojazdu i powrotu autokarem.
  8. Do naszej dyspozycji są czasopisma religijne przy bocznym wyjściu z kościoła.