Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

I Niedziela Wielkiego Postu – 1 marca 2020 r.

1. Zapraszamy dziś na gorzkie żale na godz. 16.30.
2. We środę nowenna do Matki Bożej rozpocznie się o godz. 17.15, po której będzie zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca. O godz. 17.00 w kancelarii będzie adwokat.We środę przypada wspomnienie św. Kazimierza. Z tej okazji panu kościelnemu składamy najlepsze życzenia imieninowe.
3. We czwartek o godz. 19.00 odbędzie się zebranie Rady Parafialnej na plebanii.
4. W pierwszy piątek miesiąca księża udadzą się do chorych. O godz. 15.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego i modlitwa o powołania do służby Bożej. Od godz. 16.00 spowiedź, droga krzyżowa o godz. 17.00.
W piątek na godz. 19.00 zapraszamy także do kościoła na „Spotkanie z Biblią”. Na tym spotkaniu jest możliwość dyskusji i zadawania pytań.
5.
Radio RDN wraz z naszą parafią zaprasza na spotkanie z dietetykiem klinicznym, które odbędzie się w następnym tygodniu we czwartek 12 marca o godz. 16.00 w domu katechetycznym. Spotkanie będzie na temat: „Kiedy cukier może stać się wrogiem? – a także „Jak się odżywiać, alby nasz mózg lepiej funkcjonował?”.
6. Radio RDN organizuje także z naszą parafią wyjazd do Kałkowa na Misterium Męki Pańskiej. Wyjazd odbędzie się w sobotę 21 marca. Koszt 100 zł. Zapisy do 17 marca, w kancelarii, bądź w zakrystii.
7. Do naszej dyspozycji są czasopisma religijne przy bocznym wyjściu z kościoła.
8. W ostatnim tygodniu odeszli z naszej wspólnoty do wieczności śp. Danuta Plucińska i Józef Korbiel. Módlmy się za nich: Dobry Jezu…