II Niedziela Wielkiego Postu – 8 marca 2020 r.

1. Zapraszamy dziś na gorzkie żale na godz. 16.30.
  2. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30. Od godz. 17.00 w kancelarii będzie dyżur nieodpłatnych porad adwokata.
  3. W piątek o godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego. O godz. 17.00 droga krzyżowa, na którą zapraszamy rodziny, dzieci i młodzież.
  4. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd do Kałkowa na Misterium Męki Pańskiej, jaki organizuje Radio RDN z naszą parafią wyjazd.
  5. Radio RDN wraz z naszą parafią zaprasza na spotkanie z dietetykiem klinicznym, które odbędzie się w następnym tygodniu we czwartek 12 marca o godz. 16.00 w domu katechetycznym. Spotkanie będzie na temat: „Kiedy cukier może stać się wrogiem? – a także „Jak się odżywiać, alby nasz mózg lepiej funkcjonował?”.
  6. Przed kościołem możemy nabyć baranki i paschaliki, które rozprowadza Caritas. Umowna cena wynosi 6 zł.
  7. Do naszej dyspozycji są czasopisma religijne przy bocznym wyjściu z kościoła.