V Niedziela Wielkiego Postu – 29 marca 2020 r.

1. Zachęcamy do prywatnego odprawiania nabożeństw drogi krzyżowej i gorzkich żali.
  2. W parafii księża pełnią dyżury w dni powszednie. Po umówieniu telefonicznym możemy skorzystać z sakramentu spowiedzi w ciągu dnia.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
  4. We czwartek 2 kwietnia przypada kolejna rocznica śmierci Jana Pawła II. W tym dniu obchodzimy także rocznicę poświęcenia naszego parafialnego kościoła.
  5. Kancelaria parafialna nie będzie czynna do odwołania. W sprawach pilnych prosimy o kontakt z księdzem dyżurnym.
  6. Obok prasy katolickiej są wystawione baranki i paschaliki. Umowną ofiarę w wysokości 6 zł. można złożyć do skarbony. Można też złożyć datek na zakup bonów dla potrzebujących na święta.
  7. Za tydzień przypada Niedziela Palmowa. W tym roku nie będzie poświęcenia palm.
  8. W ostatnim tygodniu zmarł nasz parafianin Zbigniew Gębala. Módlmy się za niego: Dobry Jezu…