III Niedziela Wielkanocna – 26 kwietnia 2020 r.

1. Zapraszamy dziś na nieszpory na godz. 17.30.
  2. W tygodniu wracamy do stałych nabożeństw w naszym kościele i tak: we środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy będzie o godz. 17.30, w I piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, która rozpocznie się adoracją Najświętszego Sakramentu, a po koronce będzie modlitwa o powołania do służby Bożej.
  3. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 16.00 spowiedź. W tym dniu rozpoczniemy nabożeństwa majowe, które będą odprawiane przez miesiąc maj codziennie o godz. 17.15. Zapraszamy do udziału na miarę możliwości rodziny, młodzież i dzieci. Z uwagi na stan epidemiczny w I piątek nie będzie odwiedzin chorych.
  4. W tym roku wyjątkowo w najbliższą sobotę 2 maja będziemy przeżywać Uroczystość NMP Królowej Polski, która na ten dzień została przeniesiona z niedzieli 3 maja. W tym dniu Msze święte będą według porządku półświątecznego – o godz. 6.30, 7.30, 9.00 i 18.00. Jest to także I sobota miesiąca, dlatego nabożeństwo majowe będzie odprawione po Mszy św. wieczornej i będzie połączone z Apelem Maryjnym, który rozpocznie się o godz. 19.00.
  5. Przypominamy, że według obecnych wytycznych władz państwowych, w naszym kościele w liturgii i nabożeństwach może uczestniczyć 30 osób. Gdyby nas było więcej, to istnieje możliwość podzielenia się na celebracje w dolnym i górnym kościele.
  6. Dziękujemy za ofiary składane do skarbony i na konto parafialne na utrzymanie kościoła.
  7. W ostatnim tygodniu odeszli z naszej wspólnoty do wieczności Henryk Gąsior oraz Maciej Noga. Módlmy się za nich: Dobry Jezu…