IV Niedziela Wielkanocna – 3 maja 2020 r

1. Obecny tydzień przeżywamy w Kościele jako dni modlitwy o powołania do służby Bożej.
  2. Przez miesiąc maj nabożeństwa majowe odprawiane są codziennie o godz. 17.15. Zapraszamy do udziału na miarę możliwości rodziny, młodzież i dzieci.
  3. W tygodniu w poniedziałek przypada wspomnienie św. Floriana, we środę św. Apostołów Filipa i Jakuba, w piątek św. Stanisława biskupa i Męczennika, patrona Polski i naszej diecezji. Ks. Prałatowi Stanisławowi Gurgulowi z okazji imienin składamy najlepsze życzenia: dużo zdrowia, niesłabnącej siły do pracy duszpasterskiej oraz owocnej i radosnej posługi kapłańskiej.
  4. We środę po nabożeństwie majowym będą zmianki tajemnic dla Róż Żywego Różańca, w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
  5. Dziękujemy za ofiary składane na tacę, jak również do skarbony w ciągu tygodnia i na konto parafialne na utrzymanie kościoła przez tych, którzy korzystają z możliwości dyspensy od uczestnictwa we Mszy świętej niedzielnej.