VI Niedziela Wielkanocna – 17 maja 2020 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które odprawiane są codziennie o godz. 17.15. Zapraszamy do udziału rodziny, młodzież i dzieci.
  2. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Stanisława Papczyńskiego.
  3. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00. W tym dniu rozpocznie się nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  4. Mając na uwadze aktualne wytyczne władz państwowych na czas epidemii, w liturgii w naszym górnym kościele może uczestniczyć 50 osób, w dolnym kościele 15 osób.
  5. Dziękujemy za ofiary składane na tacę na utrzymanie kościoła i parafii. Tym, którzy korzystają z możliwości dyspensy od uczestnictwa we Mszy świętej niedzielnej dziękujemy za ofiary składane do skarbony w ciągu tygodnia i na konto parafialne.
  6. Za tydzień niedziela będzie przeżywana jako Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.