XI Niedziela Zwykła – 14 czerwca 2020 r.

1. Z uwagi na Oktawę Bożego Ciała zapraszamy dziś na nieszpory eucharystyczne na godz. 17.15. W tygodniu zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które są celebrowane o godz. 17.30.
  2. W poniedziałek przypada 8. rocznica objęcia diecezji przez bp. Andrzeja Jeża, którego będziemy polecać w modlitwie. O godz. 18.45 będzie spotkanie rodziców z dziećmi komunijnymi.
  3. W czwartek na zakończenie Oktawy Bożego Ciała zapraszamy rodziny z dziećmi na Mszę św. na godz. 18.00, po której będzie ogólne błogosławieństwo dzieci.
  4. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Będzie to dzień modlitw o świętość życia kapłańskiego. O godz. 15.00 koronka do Bożego Miłosierdzia. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
  5. W sobotę o godz. 12.00 odbędzie się w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii świętej dla dzieci z klasy trzeciej szkoły podstawowej.
  6. Dziękujemy za ofiary przeznaczone na cele remontowo-inwestycyjne parafii.
  7. Do naszej dyspozycji są czasopisma religijne przy bocznym wyjściu z kościoła.
  8. W ostatnim tygodniu odszedł z naszej wspólnoty do wieczności śp. Zygmunt Szczupak. Módlmy się za niego: Dobry Jezu…