Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

XII Niedziela Zwykła – 21 czerwca 2020 r.

  1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach czerwcowych, które odprawiane są codziennie o godz. 17.30. W naszej parafii dzieci komunijne przeżywają Biały Tydzień.
  2. We wtorek przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. W tym dniu przypada Dzień Ojca.
  3. We środę jedna z intencji Mszy św. wieczornej zamówiona przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, Róże Żywego Różańca i Caritas będzie za ks. Piotra z okazji imienin, a także za ks. Marcina, którzy w tym roku obchodzą 10 rocz. święceń kapłańskich.
  4. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
  5. Diecezjalne Duszpasterstwo Pielgrzymkowo – Turystyczne ITER zaprasza na pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej do Zawady k. Dębicy w najbliższą sobotę 27 czerwca. Wyjazd o godz.13.30. W programie: różaniec na dróżkach maryjnych, które prowadzi ks. Piotr Paciorek, Nowenna do M.B. Zawadzkiej i Msza św. w sanktuarium. Koszt wyjazdu wynosi 35 zł. Zapisy do najbliższej środy w Biurze ITER, przy ul. Urszulańskiej 9. Zapraszamy.
  6. Przy bocznym wyjściu z kościoła możemy nabyć czasopisma religijne.
  7. W ostatnim tygodniu zmarł ks. Mieczysław Stebart z Kongregacji Księży Filipinów w Tarnowie, a z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do śp. Michał Reiner. Módlmy się za nich: Dobry Jezu…