XIII Niedziela Zwykła – 28 czerwca 2020 r.

1. W poniedziałek przypada Uroczystość Apostołów św. Piotra i Pawła. Msze św. będą według porządku dnia powszedniego.
  2. We wtorek zakończymy nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  3. We środę zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca będzie o godz. 17.15.
  4. We czwartek przypada święto Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej, w piątek święto św. Tomasza Apostoła.
  5. W pierwszy piątek miesiąca o godz. 15.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, podczas której będzie koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwa o powołania do służby Bożej w Kościele. Od godz. 16.00 spowiedź.
  6. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Apel Maryjny na godz. 19.00.
  7. W okresie wakacyjnym Msze św. poranne w dzień powszedni będą tylko o godz. 7.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.
  8. Przy bocznym wyjściu z kościoła możemy nabyć czasopisma religijne.
  9. Dzieciom, młodzieży i wszystkim udającym się na wypoczynek życzymy dobrych wakacji.
  10. W ostatnim tygodniu odeszła z naszej wspólnoty do wieczności śp. Barbara Jasiak. Módlmy się za nią: Dobry Jezu…