XV Niedziela Zwykła – 12 lipca 2020 r.

1. Dziś zapraszamy na nieszpory na godz. 17.30.
  2. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników – patronów naszej diecezji. We czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, w sobotę bł. Szymona z Lipnicy.
  3. Zapraszamy na stałe nabożeństwa w tygodniu: we środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek na koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  4. Dziś rozpoczyna się tygodniowy odpust w sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej na Burku. Program odpustu jest zamieszczony w gablocie.
  5. Dziękujemy za ofiary złożone na tacę z przeznaczeniem na cele remontowo-budowlane naszej parafii. Po wakacjach planowana jest przebudowa i remont toalety w dolnym kościele. W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  6. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych.