XXII Niedziela Zwykła – 30 sierpnia 2020 r.

1. Zapraszamy dziś na nieszpory eucharystyczne na godz. 17.30.
  2. We wtorek 1 września o godz. 9.00 w naszym kościele będzie Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Tarnowie.
  3. W środę o godz. 17.15 rozpocznie się nowenna do Matki Bożej, po której będzie zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca. W tym dniu Msza święta wieczorna będzie na rozpoczęcie roku pracy dla wszystkich wspólnot parafialnych, na którą zapraszamy Radę Parafialną, Zespół Synodalny, Caritas, Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, Twórczy Klub Seniora, ministrantów i lektorów, DSM. Jedna z intencji Mszy świętej wieczornej będzie za ks. Proboszcza, z okazji imienin. Po Mszy św. w dolnym kościele będzie spotkanie ministrantów, lektorów i dziewcząt ze służby maryjnej wraz z rodzicami.
  4. W pierwszy piątek miesiąca księża udadzą się do chorych. Po południu o godz. 15.00 rozpocznie się adoracja Najświętszego Sakramentu, koronka do Miłosierdzia Bożego i modlitwa o powołania do służby Bożej w Kościele. Od godz. 16.00 spowiedź, o 17.00 dodatkowa Msza święta, na którą zapraszamy dzieci i młodzież. Prosimy rodziców, by troszczyli się o comiesięczną praktykę spowiedzi swoich dzieci i młodzieży.
  5. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Apel Jasnogórski na godz. 19.00.
  6. Od wtorku 1 września w dni powszednie rano w dolnym kościele będzie celebrowana Msza święta poranna o godz. 7.00, ale także o godz. 8.00.
  7. Zachęcamy do lektury Pisma świętego i czasopism religijnych.
  8. W minionym tygodniu odeszła z naszej wspólnoty parafialnej do wieczności: Krystyna Wąsik. Módlmy się za nią: Dobry Jezu…