XXIV Niedziela Zwykła – 13 września 2020 r.

1. Zapraszamy dziś na nieszpory na godz. 17.15.
  2. Dziś rozpoczyna się w Kościele w Polsce Tydzień Wychowania i związane z nim modlitwy za dzieci, młodzież i wychowawców. W poniedziałek przypada święto Podwyższenia Krzyża. W tym dniu nasza parafia zaproszona jest do Katedry na Mszę św. na godz. 18.00 w ramach Tygodnia Maryjnego.
  3. We wtorek przypada wspomnienie Matki Bożej Bolesnej, w piątek św. Stanisława Kostki – patrona Polski i młodzieży.
  4. We środę o godz. 19.00 w dolnym kościele będzie spotkanie rodziców dzieci z klasy III szkoły podstawowej, które w tym roku szkolno-katechetycznym przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej.
  5. Trwają nadal zapisy dzieci do świetlicy parafialnej, w budynku katechetycznym od poniedziałku do piątku od godz. 16.00 do 18.00.
  6. Przy bocznym wyjściu z kościoła do naszej dyspozycji są czasopisma religijne.
  7. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła do wieczności: Barbara Mizera. Módlmy się za nią: Dobry Jezu…