XXV Niedziela Zwykła – 20 września 2020 r.

1. Zapraszamy dziś na nieszpory na godz. 17.30.
  2. W poniedziałek przypada święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, we środę wspomnienie św. ojca Pio.
  3. Zapraszamy na stałe nabożeństwa w tygodniu, we środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na 17.30 i w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia na godz. 15.00.
  4. W piątek o godz. 19.00 w dolnym kościele odbędzie się spotkanie dla rodziców uczniów z klasy VII i VIII szkoły podstawowej w związku z przygotowaniem do sakramentu bierzmowania.
  5. W naszym kościele z jednej strony konfesjonałów znajdują się środki dezynfekujące. Prosimy, aby je stosować przy sakramencie spowiedzi.
  6. Klub Inteligencji Katolickiej w Tarnowie wznawia swą działalność. Msza św. inaugurująca 40 rok pracy zostanie odprawiona we wtorek 22 września o godz.18.00 w sali Klubu – Rynek 24.
  7. Za tydzień w niedzielę w godzinach od 8.00 do 18.00 odbędą się wybory do Rad Osiedli. Mieszkańcy naszej parafii mają swój punkt wyborczy w Tarnowskim Centrum Kultury – Rynek 5.
  8. Przy bocznym wyjściu z kościoła do naszej dyspozycji są czasopisma religijne.
  9. W minionym tygodniu zmarła mama ks. bpa Andrzeja Jeża. Módlmy się za nią: Dobry Jezu…