Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

XXVI Niedziela Zwykła – 27 września 2020 r.

  1. Zapraszamy dziś na nieszpory na godz. 17.30.
  2. W liturgii w tygodniu: we wtorek przypada święto świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w piątek wspomnienie świętych Aniołów Stróżów.
  3. We środę o godz. 17.00 w kancelarii parafialnej możemy skorzystać z nieodpłatnych porad adwokata.
  4. We czwartek rozpoczniemy nabożeństwa różańcowe. Będą odprawiane w dzień powszedni i w niedziele o godz. 17.15. Zachęcamy do udziału w modlitwie różańcowej dzieci, młodzież, rodziny naszej parafii i tych, którzy uczestniczą w liturgii w naszej wspólnocie parafialnej. Grupy i stowarzyszenia z parafii prosimy o prowadzenie nabożeństw i wpisanie się do grafiku w zakrystii.
  5. W piątek w stosownych godzinach księża udadzą się do chorych. W tym dniu wyjątkowo o godz. 15.30 będzie koronka do Bożego Miłosierdzia oraz modlitwa o powołania do służby Bożej. Od 16.00 spowiedź.
  6. W najbliższy piątek rozpoczniemy kolejny cykl tegorocznych spotkań z Biblią, które będą poświęcone Księdze Dziejów Apostolskich. Zapraszamy na spotkanie na godz. 19.00, które poprowadzi ks. prof. Piotr Łabuda na temat: „Dzieje Apostolskie, dzieje pierwszych chrześcijan”.
  7. W naszym kościele z jednej strony konfesjonałów znajdują się środki dezynfekujące. Zachęcamy do tego, aby je stosować przy sakramencie spowiedzi.
  8. W sobotę zapraszamy na Apel Jasnogórski na godz. 19.00.
  9. Dziś w niedzielę w godzinach od 8.00 do 18.00 odbędą się wybory do Rad Osiedli. Mieszkańcy naszej parafii mają swój punkt wyborczy w Tarnowskim Centrum Kultury – Rynek 5.
  10. Przy bocznym wyjściu z kościoła do naszej dyspozycji są czasopisma religijne.