Uroczystość Wszystkich Świętych – 1 XI 2020 r.

1. Przez cały listopad o godz. 17.15 będą modlitwy za zmarłych połączone z wypominkami. W piątki będzie to koronka do Miłosierdzia Bożego, w niedziele o 17.15 nieszpory, zaś w pozostałe dni tygodnia różaniec. Ponadto w niedziele w ciągu roku są wypominki i modlitwy za zmarłych o godz. 11.45.
  2. Decyzją papieża Franciszka przez cały miesiąc listopad pod zwykłymi warunkami możemy uzyskać odpusty za dusze zmarłych
  3. Jutro w poniedziałek przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze święte będą według porządku dnia powszedniego.
  4. We środę po wypominkach będzie zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca.
  5. W piątek o godz. 15.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się koronką do Miłosierdzia Bożego, a następnie będzie modlitwa o powołania do służby Bożej w Kościele. Od 16.00 spowiedź święta.
  6. W I sobotę miesiąca zapraszamy na Apel Maryjny na godz. 19.00.
  7. Dziękujemy za ofiary składane przy okazji wypominków i na tacę i konto parafialne. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych.
  8. W tym tygodniu odeszli do wieczności: ks. Ryszard Łątka – brat pana kościelnego, Jan Orzeł – tato ks. Krzysztofa Orła i nasi parafianie: Ryszard Łabno, Andrzej Kapustka, Helena Mróz i Janusz Deripper. Módlmy się za nich: Dobry Jezu…