XXXII Niedziela Zwykła – 8 listopada 2020 r.

1. Codziennie przez cały listopad o godz. 17.15 zapraszamy na modlitwę za zmarłych połączoną z wypominkami. W piątki modlimy się koronką do Miłosierdzia Bożego, w niedziele nieszporami za zmarłych, a w pozostałe dni tygodnia na różańcu.
  2. Dziś na godz. 15.00 zapraszamy chętnych na modlitwę różańcową w intencji Kościoła i Polski w ramach inicjatywy „Różaniec do granic”.
  3. Przypominamy, że decyzją papieża Franciszka przez cały miesiąc listopad pod zwykłymi warunkami możemy uzyskać odpusty za dusze zmarłych.
  4. Jutro przypada święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, pierwszej siedziby papieży. We środę wspomnienie św. Marcina. W tym dniu przypada Narodowe Święto Niepodległości. Jedna z intencji Mszy św. o godz. 18.00 będzie celebrowana w intencji Ojczyzny. Ale także jedna z intencji zamówiona przez Stowarzyszenie Rodzin Katolickich, Róże Żywego Różańca i Caritas będzie za ks. Marcina, który obchodzi swoje imieniny. Księdzu Marcinowi życzymy twórczych pomysłów, sił i zapału do pracy w diecezjalnym radiu RDN oraz owocnej posługi duszpasterskiej w naszej parafii.
  5. W piątek na godz. 15.00 zapraszamy na koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  6. Dziękujemy za ofiary składane przy okazji wypominków, a także ofiary składane na tacę i konto parafialne na utrzymanie parafii. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych.
  7. W tym tygodniu odeszli do wieczności: Ryszard Martyka oraz Marta Łabno. Módlmy się za nich: Dobry Jezu…