XXXIII Niedziela Zwykła – 15 listopada 2020 r.

1. Codziennie przez cały listopad o godz. 17.15 zapraszamy na modlitwę za zmarłych połączoną z wypominkami. W piątki modlimy się koronką do Miłosierdzia Bożego, w niedziele nieszporami za zmarłych, a w pozostałe dni tygodnia na różańcu.
  2. Zwyczajnie co roku, w dniach od 1-8 listopada mogliśmy uzyskać pod zwykłymi warunkami odpusty za dusze zmarłych. Z uwagi na pandemię papież Franciszek rozłożył możliwość uzyskania odpustu na cały miesiąc listopad przez wybrane przez nas 8 dni.
  3. We środę przypada wspomnienie bł. Karoliny Kózkównej. W sobotę wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, które przeżywane jest jako Światowy Dzień Życia Kontemplacyjnego.
  4. W piątek na godz. 15.00 zapraszamy na koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  5. Dziękujemy za ofiary składane na tacę i konto parafialne na utrzymanie parafii. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych.
  6. Za tydzień w niedzielę przypada Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która jest patronalnym świętem Liturgicznej Służby Ołtarza, Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży i Akcji Katolickiej.