Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbego w Tarnowie

II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 3 stycznia 2021 r.

  1. Zapraszamy dziś na nieszpory eucharystyczne na godz. 17.15.
  2. We środę 6 stycznia przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli, która przeżywana będzie jako Dzień Dzieła Misyjnego Diecezji Tarnowskiej i Misyjny Dzień Dziecka. Po każdej Mszy św. będzie poświęcenie kadzidła i kredy.

W tym roku z uwagi na sytuacje epidemiczną kolędnicy misyjni nie udadzą się do domów naszej parafii. Jednak w Uroczystość Trzech Króli po Mszy świętej o godz. 9.00 i 10.30 w naszym kościele wystąpi grupa kolędników misyjnych z przygotowanym programem, po którym będziemy mogli złożyć datek na dzieła, jakie prowadzą misjonarze pracujący z naszej diecezji na misjach.

  1. W piątek zapraszamy do naszego kościoła na godz. 19.00, na comiesięczne „Spotkanie z Biblią”, które poprowadzi ks. prof. Piotr Łabuda. Zachęcamy do tego, aby skorzystać z tej możliwości pogłębiania naszej formacji biblijnej.
  2. Za tydzień będzie Niedziela Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia.
  3. Zachęcamy do lektury Pisma Świętego i czasopism religijnych.