Niedziela Chrztu Pańskiego – 10 stycznia 2021 r.

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w Kościele okres zwykły.
  2. Dziś zapraszamy na nieszpory na godz. 17.30.
  3. We środę o godz. 17.15 będzie zmiana tajemnic dla Róż Żywego Różańca. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
  4. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zorganizowanie akcji „Kolędników misyjnych” w Uroczystość Trzech Króli. Dziękujemy za ofiary złożone przy tej okazji, które przeznaczone są na dzieło misyjne, jakie prowadzi nasza diecezja. Dzieci zebrały 1790 zł. Bóg zapłać.
  5. Dziękujemy za przestrzeganie obostrzeń związanych ze stanem epidemii. Ze względu na możliwość kontroli i uwagi kierowane do parafii przez inne osoby, Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Tarnowie przypomina o obowiązku noszenia maseczek w kościele i zachowania dystansu, dystans ten nie dotyczy rodzin.
  6. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych.