II Niedziela Zwykła – 17 stycznia 2021 r.

1. Zapraszamy dziś na nieszpory na godz. 17.30.
  2. W tym tygodniu w liturgii Kościoła wspominamy we wtorek św. Józefa Sebastiana Pelczara, we czwartek św. Agnieszki.
  3. We środę o godz. 17.30 będzie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W piątek koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.
  4. We czwartek przypada dzień Babci, w piątek Dzień Dziadka, którym życzymy dużo zdrowia, sił do życia, Bożych darów i wszelkiej pomyślności.
  5. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych.
  6. W minionym tygodniu odszedł do wieczności tato ks. Piotra, naszego wikariusza i katechety. Pogrzeb śp. Kazimierza Paciorka odbędzie się jutro w poniedziałek w parafii Słupiec o godz. 11.00. W ubiegłym tygodniu zmarła także nasza parafianka Emilia Turaj, która dożyła 100 lat życia. Módlmy się za nich: Dobry Jezu…