IV Niedziela Zwykła – 31 stycznia 2021 r.

1. Zapraszamy dziś na nieszpory na godz. 17.30.
  2. We wtorek przypada święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, które przeżywane jest w Kościele jako Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze święte będą według porządku dnia powszedniego o godz. 7.00, 8.00 i 18.00. Podczas każdej Mszy św. będzie poświęcenie gromnic. W naszych modlitwach będziemy polecać Siostry Urszulanki Unii Rzymskiej, które posługują na terenie naszej parafii.
  3. We środę przypada wspomnienie św. Błażeja. Po Mszach św. będzie obrzęd błogosławieństwa gardła. W tym dniu o godz. 17.15 będzie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona ze zmianą tajemnic dla Róż Żywego Różańca.
  4. W pierwszy piątek o godz. 15.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się koronką do Miłosierdzia Bożego, a następnie modlitwy o powołania do służby Bożej w Kościele. Od 16.00 spowiedź święta. Prosimy rodziców, aby przypominali swoim dzieciom i młodzieży o spowiedzi pierwszopiątkowej.

W pierwszy piątek miesiąca zapraszamy na „Spotkanie z Biblią” na godz. 19.00, które poprowadzi ks. prof. Piotr Łabuda. Tematem spotkania będą Dzieje Apostolskie i działalność św. Pawła Apostoła.

1. Księdzu Prałatowi Stanisławowi Gurgulowi, który dziś obchodzi swoje 94 urodziny składamy najlepsze życzenia – życzymy dużo zdrowia, sił na dalsze lata i radości z posługi kapłańskiej. Najlepsze życzenia składamy także ks. Prałatowi Bolesławowi Margańskiemu, który dziś obchodzi swoje imieniny.
  2. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na Apel Maryjny na godz. 19.00.
  3. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych.