V Niedziela Zwykła – 7 lutego 2021 r.

1. Zapraszamy dziś na nieszpory na godz. 17.30.
  2. W tygodniu zapraszamy na nabożeństwa stałe: we środę na nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy na godz. 17.30, w piątek na koronkę do Bożego Miłosierdzia na godz. 15.00.
  3. We środę o godz. 19.00 odbędą się spotkania dla kandydatów, którzy przygotowują się do sakramentu bierzmowania z klasy VII i VIII szkoły podstawowej.
  4. We czwartek 11 lutego przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes, które przeżywane będzie jako Światowy Dzień Chorego. W naszym kościele odbędzie się Msza święta dla chorych o godz. 18.00, po której będzie udzielony sakrament namaszczenia dla chorych i osób w podeszłym wieku, przy zachowaniu obostrzeń sanitarnych. Pół godziny wcześniej będzie możliwość skorzystania z sakramentu spowiedzi. Zapraszamy.
  5. W piątek o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie rodziców z dziećmi komunijnymi w dolnym kościele.
  6. Zachęcamy do lektury czasopism religijnych.
  7. Dziękujemy za ofiary składane na tacę na utrzymanie parafii, ofiary indywidualne i wpłacane na konto parafii.
  8. W ostatnim tygodniu odeszli z naszej wspólnoty do wieczności: Henryk Świętoń, Janina Sierak, Sebastian Chwastowski oraz Stanisława Banaś. Módlmy się za nich: Dobry Jezu…